CYKLO SERVIS

prodejna14

Servisujeme všechno a všem.

Nehrajeme si na to, že musíte mít kolo koupené u nás, abychom ho přijali do servisu. Jsme cyklisti, na kolech jezdíme a víme, že každý chce co nejdřív do sedla, a proto se snažíme o co nejkratší možné vyřízení a předání zpět opraveného kola zákazníkovi.

Máme velmi dobře vybavenou dílnu, převážně kvalitním americkým nářadím značky Park Tool a také stojan s elektrickým přízdvihem, aby byli vaši miláčci u nás jako v bavlnce. Protože elektrokola jsou naší doménou, nezůstáváme nijak pozadu ani v servisu e-biků a máme diagnostiku na nejčastěji používané pohony BAFANG, SHIMANO a BOSCH. Bez neustálého rozšiřování znalostí by to nešlo, pravidelná školení u výrobců a dodavatelů jsou pro nás samozřejmostí.

Každé kolo vyžaduje většinou něco jiného, a tak nepoužíváme univerzální servisní balíčky, ale vždy se s vámi domluvíme na rozsahu prací, který si myslíme, že je nejvhodnější, aby bylo vaše kolo ve špičkové kondici, dělalo vám jen radost a dlouho a dobře sloužilo.

Ale abyste věděli, do čeho jdete, za hodinu práce si účtujeme 750,- Kč

Běžná kontrola, seřízení a příprava kola na sezonu se za 1 hodinu dá bezpečně zvládnout. Rozsáhlejší opravy, přestavby a úpravy kol jsou vždy na individuální dohodě.

Zabýváme se také servisem odpružení jak vidlic, tak i tlumičů značek ROCK SHOCK, FOX  a SR SUNTOUR.

Kola do servisu přijímáme umytá. V případě, že nám kolo donesete špinavé, můžeme ho umýt, ale tato služba vám bude zpoplatněna.  


Chcete se na něco zeptat?