Reklamace a výměna/vrácení zboží

Záruka a postup v případě reklamace, výměny nebo vrácení zboží

Jako záruční list pro každý produkt slouží daňový doklad. Záruka se počítá ode dne doručení a převzetí zásilky koncovým zákazníkem.

Záruční doba uvedená u všech produktů v obchodní galerii je platná pro spotřebitele a řídí se občanským zákoníkem.

Reklamované zboží zasílejte vždy pouze na adresu: SKISPORT Drápela s.r.o., Novosady 880/111, 594 01 Velké Meziříčí. V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na uhrazení ceny dopravy, rozumí se v nejnižší možné míře nutné k bezpečné dopravě. V případě neoprávněné reklamace toto právo zákazník nemá. Cenu dopravy reklamovaného zboží musí zákazník hodnověrně doložit. Všechny pravidla reklamace na obchodní galerii skisportdrapela.cz/eshop se řídí zákonnými normami platnými v České republice. Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dní.

Zboží na výměnu nebo reklamaci neposílejte na dobírku!

Peníze za vrácené zboží nevracíme na prodejně, ale posíláme na Vámi sdělený účet!

Výměna zboží - náklady na dopravu

Při výměně zboží za jiné (např. z důvodu nesprávně zvolené velikosti, barvy atd.) hradí náklady na přepravu kupující, a to i v případě, že se na předmětné zboží vztahovala služba Doprava ZDARMA, kterou obchodní galerie skisportdrapela.cz poskytuje u objednávek nad 5 000,- Kč v rámci ČR a nad 7 000,- Kč při přepravě na Slovensko.

Stornování objednávky nebo odstoupení od smlouvy

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit a od kupní smlouvy o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal.

Nejedná-li se o případ výše uvedený či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zasílat mimo jiné na adresu provozovny prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Obsahuje-li objednávka více jak jednu položku a předmětem odstoupení od smlouvy se stává pouze část dodaného zboží (nikoli objednávka jako celek), je postup při hrazení nákladů spojených s dodáním tohoto zboží prodávajícímu následující:

V případě, že hodnota zboží, které není předmětem odstoupení od smlouvy (zákazník si ho ponechává) převyšuje 5 000,- Kč, náklady na dodání hradí prodávající. V případě, že hodnota zboží, které není předmětem odstoupení od smlouvy nepřevyšuje5 000,- Kč, náklady na dodání hradí kupující.

Tyto náklady činí:

  • u zásilek v rámci ČR: dopravné 100,- Kč + dobírka 30,-Kč (při platbě dobírkou)
  • u zásilek ze Slovenska: dopravné 300,- Kč

Vracené zboží zasílejte na adresu: SKISPORT Drápela s.r.o., Novosady 880/111, 594 01 Velké Meziříčí.

Kde nás najdete

Novosady 880/111
Velké Meziříčí

Po – Pá
9.00 – 11.30
12.30 – 17.30

So 9.00 – 11.30

Telefon: 606 880 785
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ski-drapela 01-1 eshop-banner

Ski newsletter

Chcete dostávat novinky z našeho webu?