Jsme WINTERSTEIGER Racing servis *****

S potěšením a hrdostí můžeme oznámit, že naše roční úsilí přineslo ovoce, a to na čem jsme velmi dlouho pracovali, plánovali a připravovali, je tady.

Jsme autorizovaný lyžařský a snowboardový servis Wintersteiger s kvalitou 5 hvězd a kategorií Racing servis. A co to vlasntě znamená? Rakouská firma Wintersteiger se zabývá výrobou a vývojem strojů pro servis lyží a snowboardů již od roku 1963 a je lídrem na trhu, který přináší hlavní novinky.

Abychom mohli nabídnout naše současné služby, museli jsem kompletně obnovit naše vybavení, projít školením, zaučením a hlavně přezkoušením s praktickými zkouškami od technika přímo z firmy Wintersteiger.

V našem servisu tedy najdete špičkové stroje Wintersteiger Micro 81/SNB, Wintersteiger Trim 91 a Wintersteiger Skitronic. Blíže vám je přiblížíme na následujících řádcích.

Wintersteiger Micro 81/SNB je kombinované zařízení určené k broušení brusným pásem, tvorbě struktury na skluznici, odstraňování otřepů a studenému voskování.

Wintersteiger TRIM 91 automatický stroj určen k tuningu a broušení bočních a spodních hran. Stroj disponuje nastavitelným úhlem broušení pro spodní a boční hrany pomocí keramických kotoučů.

Wintersteiger Skitronic stroj na diagnostiku a seřizování bezpečnostního sjezdového vázání.

sSnimek49


 

 

 

Pokud si tedy chcete lyžování užít, svěřte lyže nebo snowboard našemu servisu a zkuste kvalitu, která nemá v širokém okolí konkurenci.

Ceník a další informace k servisu najdete zde.

Kde nás najdete

Novosady 880/111
Velké Meziříčí

Po – Pá
9.00 – 11.30
12.30 – 17.30

So 9.00 – 11.30

Telefon: 606 880 785
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ski-drapela 01-1 eshop-banner

Ski newsletter

Chcete dostávat novinky z našeho webu?